Новини світу. 24 грудня. Росія. Бізнесмен із в’язниці побажав прем’єру Росії, щоб того любили не тільки собаки.

Михайло Ходорковський пошкдував Путіна

Російський бізнесмен Михайло Ходорковський зізнався у статті для, що відчуває жалість до прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна.

“Коли знаєш, навіть зі ЗМІ, що відбувається в країні, відчуття, що тебе тримають за малолітнього нетяму, – неприємне. Однак після перших емоцій прийшло інше почуття – почуття жалості до цієї, вже немолодої людини, такої бадьорої і такої самотньої перед безкрайньою і нещадною країною”, – прокоментував Ходорковський проведену нещодавно пряму лінію з Путіним.

“Любов до собак – єдине щире, добре почуття, яке проривається крізь крижаний панцир “національного символу” початку 2000-х… Людина в такому панцирі щасливою бути не може”, – пише колишній глава корпорації ЮКОС, який зараз відбуває термін у в’язниці.

На завершення своєї статті Михайло Ходорковський напередодні свят побажав російському прем’єру любові.

“Бажаю Путіну добра і терпимості, щоб його не боялися, але любили. Нехай не всі, але щиро, безкорисливо, і не тільки собаки”, – побажав прем’єру ув’язнений.

Ходорковський – у той час найбагатша людина Росії – був арештований 2004 року за звинуваченням у розкраданні нафти. Бізнесмена засудили до восьми років в’язниці. Нафтова компанія ЮКОС, що належала йому, відійшла державі.

На Заході Ходорковського вважають політичним в’язнем. А нещодавно звільнити ув’язненого закликали російські рок-музиканти.

Путін вважає, що вина Ходорковського доведена “найгуманнішим судом у світі” і порівнює російського бізнесмена з “шахраєм століття” Бернардом Медоффом.

Джерело ТочкаНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.