Новини культури. 25 грудня. Крим. Національний заповідник «Херсонес Таврійський» буде внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури).

Херсонес увійде у спадщину ЮНЕСКО

Відповідне питання обговорювалося на зустрічі Міністра культури України Михайла Кулиняка з Генеральним директором ЮНЕСКО Іриною Боковою.

Як повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України, зокрема, на зустрічі сторони обговорили підготовку формування номінаційного досьє щодо внесення Національного заповідника до списку ЮНЕСКО.

Як повідомлялося, раніше директор «Херсонеса Таврійського» Леонід Марченко заявляв про те, що заповідник вже близький до того, щоб бути включеним до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

ДОВІДКА: Список об’єктів Світової спадщини ведеться з 1978 року на виконання конвенції ЮНЕСКО «Про охорону Всесвітньої культурної і природної спадщини». За даними на 2007 рік, в список об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО включено 5 об’єктів в Україні: Софійський собор та Києво-Печерська лавра в Києві, історичний центр Львова, пункти геодезичної дуги Струве в Хмельницькій та Одеській областях, а також букові ліси Карпат.

У Криму в число претендентів на включення до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО увійшов Музей «Судакська фортеця».

Джерело Новини Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.