Новини України. 11 грудня. Крим. За порушення дисципліни. Об’єднаний пленум Центрального комітету Комуністичної партії України та Центральної контрольної комісії зняв з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету КПУ Леоніда Грача.

Леонід Грач
Грача погнали з посади голови партійної організації КПУ в Криму

За повідомленням прес-служби Компартії, Леоніда Грача звільнили з посади «за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії».

Одночасно прийнято рішення вивести Леоніда Грача зі складу Центрального комітету партії.

Як повідомлялося, раніше глава КПУ Петро Симоненко піддавав критиці заяви і дії Леоніда Грача, зокрема, звинувачував кримського комуніста в порушенні партійної дисципліни.

У свою чергу Кримський республіканський комітет Комуністичної партії України закликав керівництво КПУ припинити тиск на кримських комуністів і їхнього лідера Леоніда Грача.

Джерело е-Крим

Comments

  1. маємо нагоду спостерігати за переділ територіального впливу однієї собачої зграї над іншою..кримський палкан чи то від старості чи можливо сучку десь приховали ,на господарів почав лаяти і саме коли? та тоді як вони в чесних людей шматки сала крали ..зчинив галас що всі почули..що зробити із палканом? вигнати зі стаї порішили аксакали..відігнати негідника..на місце нього привязати куцого-риженького..молодшого звісно, хоча місцева зграя памятає смак обголданої кістки, добре памятає ласку вожака..ще повертять хвостами біля нього ,але недовго..голод не тітка, жерти захотять..дадуть відступную..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.