Новини України. 20 грудня. Київ. Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура України змінила для неї статус з підозрюваної на обвинувачувану та застосувала підписку про невиїзд у якості міри запобіжного заходу.

Юлія Тимошенко
Тимошенко обвинувачувана

“Я отримала постанову про притягнення в якості обвинувачуваного. Порушили кримінальну справу”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам після допиту в Генпрокуратурі.

“Тимошенко Ю.В., діючи умисно, з особистих інтересів, вирішила одноосібно прийняти рішення щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення на покриття видатків Державного бюджету України із виплати пенсій”, – процитувала Юлія Тимошенко постанову Генпрокуратури.

На думку лідера партії “Батьківщина”, влада знову продемонструвала свої тоталітарні принципи боротьби з опозицією.

“Усе це дійсно нагадує абсурд. Таким чином Президент України розправляється зі своїм головним конкурентом”, – цитує Тимошенко, прес-служба екс-спрем’єра.

“Я виплачувала пенсії людям, але це за законом України не є злочином”, – констатувала Юлія Тимошенко.

Comments

  1. Спочатку Юлія все зробила, щоб знищити Ющенка, а тепер дивуються, що з нею поступають теж “не гарно”. Але до свині і ставлення свинське. І не буде свиня більш ні чим крім свині. Хіба що дресированою. На мою думку треба припиняти качання маятника від “юлі” до “яника”. Ніхто не заважав помаранчевим розбиратись з “бандитами” від Януковича, а не один з одним. Сьогоднішні події легко можна було передбачити ще 2005 року. Потрібні нові імена, нові люди, нові ідеї, тоді є шанс, що ми хоча б по спіралі почнемо рухатись, а не по колу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.