Новини України. 22 грудня. Заступник Генерального прокурора України Євген Блажівський заявив, що за фактом бійки в парламенті порушено кримінальну справу. У свою чергу народні депутати з фракції НУНС передали йому 25 заяв про те, що вони стали свідками злочину.

Генеральна прокуратура України, ГПУ
За фактом бійки в Раді порушено кримінальну справу

Про це стало відомо в ході години запитань до представника ГПУ в парламенті.

“Народні депутати побиті, а ви хочете покарати тих, хто після цього побиття лежить у лікарні. Це вам не до лиця. Ви дискредитуєте органи прокуратури. Я офіційно вам повідомляю, що члени нашої фракції підписали заяви про скоєння злочину в порядку статті 95 Кримінально-процесуального кодексу. Я зараз вам ці заяви вручу, і ми будемо вимагати негайного реагування на ці заяви”, – заявив депутат від НУ-НС Роман Зварич.

У свою чергу, Блажівський зазначив: “Я отримаю ваші заяви і хочу сказати, що заяви народних депутатів, які отримали тілесні ушкодження 16 числа, вже знаходяться в матеріалах кримінальної справи, і за цими фактами в тому числі порушено кримінальну справу. Всі матеріали, які ви передали, будуть предметом розгляду кримінальної справи”.

Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за матеріалами дослідчої перевірки подій, що мали місце у Верховній Раді 16 грудня.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.