Новини України. 25 грудня. ГПУ перевірила Донеччину та Луганщину щодо видобутку вугілля

Видобуття вугілля

Генеральною прокуратурою у грудні 2010 року за участі працівників МВС та СБУ проведено перевірки законності видобування вугілля на території Донецької та Луганської областей, повідомили у прес-службі ГПУ.

Установлено, що через безконтрольність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів у вказаних областях поширено незаконне видобування вугілля шляхом риття так званих копанок, а упродовж останніх років кар’єрним способом.

Щороку кількість таких фактів зростає. Це небезпечне явище набуло системного та організованого характеру. У поточному році в Донецькій області виявлено 318 ділянок незаконного видобутку вугілля, Луганській – 307.

За результатами проведених Генеральною прокуратурою України перевірок порушено 32 кримінальні справи (18 – у Донецькій, 14 – Луганській), з яких 8 – одночасно із скасуванням постанов про відмову в порушенні кримінальних справ, необґрунтовано винесених органами внутрішніх справ (5 – у Донецькій, 3 – Луганській).

Зокрема прокурором Лутугінського району Луганської області 08.12.2010 порушено кримінальну справу за фактом незаконного видобутку вугілля з використанням важкої техніки. Прокуратурою Донецької області 09.12.2010 порушено кримінальну справу за фактом незаконного видобутку вугілля об’ємом 61 тис. м3 кар’єрним способом у межах регіонального ландшафтного парку «Зуївський».

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.