Новини технологій. 7 грудня. Корпорація Google відкрила онлайн-магазин Google eBooks, що торгує електронними книгами. У його асортимент входять більше трьох мільйонів видань (в основному англійською мовою).

Google eBooks
Магазин Google eBooks вже доступний

За словами представників інтернет-гіганта, в онлайн-магазині eBooks зібрана найбільша колекція у світі. Читати електронні книги (багато з яких доступні безкоштовно) можна з будь-якого пристрою, на якому встановлений браузер, повідомляється в офіційному блозі.

Google, на відміну від головних гравців цього ринку – Amazon, Barnes & Noble і Apple, – пропонує альтернативну модель продажів електронних книг. Замість того, щоб купувати цифрове видання в одному магазині, яке доступне для читання тільки за допомогою спеціальних програм (для прикладу – книги, куплені в Kindle Store, можна відкрити тільки за допомогою додатків для “читалки” від Amazon), Google пропонує своїм користувачам купити електронну книгу або в онлайн-магазині eBooks, або в “торгової точки” свого інтернет-партнера. У цих магазинах книги доступні для завантаження у форматах .EPUB і .PDF, що дозволяє відкривати їх на будь-якому пристрої.

Крім програми для букрідера Google Web Reader, користувачі зможуть читати книги, куплені в eBooks, на смартфоні iPhone, планшеті iPad, плеєрі iPod touch, “читалках” Nook і пристроях на мобільній платформі Android. Оскільки всі книги зберігаються на серверах Google, то сторінки електронного видання будуть автоматично синхронізуватися між різними пристроями. Крім того, всі книги користувача додаються в його “віртуальну бібліотеку”, прив’язану до аккаунту в Google.

Контент для Google eBooks до моменту запуску будуть надавати більше 4 тисяч видавництв, включаючи Random House, Macmillan, Simon & Schuster, Hachette та інших. На даний момент платна колекція eBooks доступна тільки для громадян США. Користувачі з інших країн зможуть купити електронні книги в цьому магазині в першому кварталі 2011 року.

Інтернет-гігант планував запустити онлайн-магазин електронних книг (раніше відомий під назвою Google Editions) ще влітку цього року, проте відкриття відкладалося через низку технічних і юридичних причин.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.