Новини технологій. 3 грудня. Фото. Корпорація Google без зайвого шуму представила фінальну версію свого браузера Chrome 8, розробка якої велася останнім часом.

Google Chrome
Google оновив браузер Chrome

У восьмій версії відомого браузера (точне позначення 8.0.552.215) проведена серйозна робота над підвищенням функціональності і стабільності продукту, зокрема, як заявлено, закрито понад 800 раніше виявлених вразливостей і помилок в програмному коді.

Що стосується нових можливостей, що з’явилися в Google Chrome 8, вони включають в себе, наприклад, новий вбудований засіб перегляду файлів у форматі PDF, укладений в так звану “пісочницю”. Таким чином, розробники зробили спробу захистити сам браузер Chrome 8, а також систему в цілому від можливих збоїв, пов’язаних з вмістом PDF документів.

Крім того, у восьмій версії фірмового браузера Google реалізована підтримка майбутнього магазину веб-додатків Web Store. Ця функція повинна дозволити легко купувати і починати використовувати веб-додатки безпосередньо з каталогу Web Store, у тому числі Flash ігри та інструменти підвищення продуктивності на базі HTML. Додамо, що оновлена версія браузера Google Chrome має бути доступна для користувачів операційних систем Windows, Linux і Mac OS.

Google Chrome 8

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.