Новини України. 29 грудня. Генерального прокурора України просять перевірити законність передачі двох гектарів землі у центрі Києва для будівництва вертолітного майданчика для президента Віктора Януковича.

Пшонку просять перевірити законність оренди території для вертольота Януковича

Відповідне депутатське звернення Генпрокурору направив депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Олександр Сочка.

Депутат нагадує, що 28 грудня цього року на сесії Київської міської ради було прийняте рішення про передачу земельної ділянки площею 2,18 га на Парковій алеї у Печерському районі Києва приватній структурі. Орендна плата визначена в розмірі 2 мільйони 26 тисяч гривень на рік.

БЮТівець вважає таку ціну завідомо заниженою, повідомляє прес-служба БЮТ.

«Вартість оренди 0,01 га (сотки) землі визначена на рівні 775 грн на місяць. Ця сума є очевидно заниженою порівняно з ринковою вартістю оренди землі в центрі столиці, а також у порівнянні з орендними ставками, встановленими іншими рішеннями Київради», – зазначає у своєму зверненні Олександр Сочка.

Як приклад він навів рішення Київської міської ради від 16 грудня 2010 р. про надання в оренду приватному підприємству 0,07 га для будівництва офісного комплексу у Шевченківському районі Києва. У договорі орендна плата була встановлена на рівні 7286 грн. за 0,01 га на рік.

«Тільки це порівняння свідчить про те, що згідно з рішенням Київської міської ради від 28 грудня 2010 року сума плати за оренду землі товариством з обмеженою відповідальністю «Амадеус КО» занижена у десять разів», – наголошує депутат.

«Як наслідок бюджет столиці може зазнати суттєвих втрат», – підкреслив він.

«У зв’язку з цим прошу Вас перевірити законність виділення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «АМАДЕУС КО» для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури на Парковій дорозі у Печерському районі м. Києва, перевірити законність виділення земельної ділянки приватній фірмі без будь-яких конкурентних умов та встановлення очевидно заниженої суми плати за оренду земельної ділянки», – зазначається у зверненні.

Народний депутат просить провести всебічну і об’єктивну перевірку викладених в депутатському зверненні фактів і вжити заходів щодо усунення порушень чинного законодавства України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.