Новини України. 22 грудня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура застосувала до неї міру запобіжного заходу у вигляді обмеження місць перебування.

Юлія Тимошенко
Тимошенко буде на допитах в ГПУ щодня

“Сьогодні майже ніяких слідчих дій не було. Вони ще збільшили слідчу групу, вже там десятки людей розслідують цю надуману за своїми обставинами справу про те, що я людям в кризу сплатила пенсії. Сьогодні вони також поміняли підписку про невиїзд, розширивши кількість адрес, за якими я можу перебувати, продовжуючи обмежувати моє пересування по країні. Власне, все це є абсурдом, і нічого спільного з правосуддям і чесним слідством немає”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні журналістам після допиту в Головному управлінні Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ.

Крім того, екс-прем’єр-міністр повідомила, що віднині приїжджатиме на допити до Генеральної прокуратури щодня.

“Сьогодні в Генеральній прокуратурі вирішили, що допитувати мене треба кожного дня. І кожного дня викликати в Генеральну прокуратуру для того, щоб я не мала можливості виїхати в регіони до людей, щоб я не мала можливості спілкуватися з людьми і, власне, розуміти, в якому стані вони живуть, і допомагати їм. Сьогодні мені вручили повістку прибути до Генпрокуратури на післязавтра”, – пояснила вона.

Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що команда Януковича застосовує до неї відпрацьовану і підготовлену методику політичних репресій.

“Сьогодні, коли повністю завалена економічна політика, повністю завалена соціальна політика, провалені всі реформи, які реально в країні не проводяться, коли корупція набирає просто жахливих обсягів, в цей час їм потрібно прибрати будь-яку конкуренцію через свою прокуратуру і свої суди. Для цього у них все підготовлено повністю. Найближчий родич Президента країни Пшонка – Генеральний прокурор, найближчий родич Генерального прокурора, рідний брат Пшонки, очолює вищий суд, який буде чинити неправосуддя, в парламенті їхня кишенькова більшість. Власне, у них є все для того, щоб політичні репресії здійснювати бездоганно”, – переконана лідер партії “Батьківщина”.

“Але я ще раз хочу наголосити: у них всі ці плани не вийдуть. Тому що внаслідок повного провалу їх роботи сьогодні їх діяльністю не задоволена кожна людина в Україні. І тому їм сьогодні не вдасться ухилитися від відповідальності перед людьми”, – цитує Юлію Тимошенко прес-служба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.