Новини України. 22 грудня. Генеральна прокуратура називає побиття депутатів від опозиції в парламенті “силовим протистоянням з застосуванням насильства”.

ВРУ, бійка
ГПУ: регіонали невинні

Про це заявив заступник Генпрокурора Євген Блажівський, який прийшов доповідати на вимогу опозиційних фракцій замість Генпрокурора.

“Встановлено, що 16 грудня група окремих депутатів, починаючи з 9-30 в сесійній залі ВР, використовуючи своє службове становище перешкоджала виконанню депутатам своїх обов’язків. В подальшому близько 19 години між присутніми депутатами виникло силове протистояння з застосуванням фізичної сили”, – зазначив Блажівський.

Його слова викликали обурення у депутатів від опозиції

Євген Блажівський нагадав, що порушено кримінальну справу “за фактом втручання в діяльність державних діячів з метою перешкоджання виконання ними службових обов’язків”.

Перед цим, коли Литвин оголосив про доповідь Блажівського, депутати від опозиції почали вигукувати “Де генеральний прокурор?”

У відповідь голова ВР зазначив, що “відповідно до рішення парламенту з інформацією мала виступити генеральна прокуратура”, тобто не передбачався конкретно виступ генпрокурора Віктора Пшонки.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.