Новини України. 31 грудня. Лідер партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що всі слідчі дії, які здійснювалися сьогодні під час допиту в Головному управлінні Генеральної прокуратурі з розслідування особливо важливих справ, відбувалися в порушення норм Кримінально-процесуального кодексу.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: Генпрокуратура порушує усі норми

“Під час допиту були порушені всі процесуальні дії, які повинні відбуватися в таких випадках, не дали мені ані пояснень дати толком. Все це скомкали, за Кримінально-процесуальним кодексом зробили безліч порушень: це пред’явлення кримінальної справи і нібито завершеного слідства. Це безпрецедентні агресивні речі, тому що не можна в один день пред’явити обвинувачення і відразу завершити слідство. Як мінімум треба дати мені можливість щось пояснити, щось довести, якось аргументувати свою позицію”, – сказала Юлія Тимошенко після 12-тигодинного допиту в Генпрокуратурі.

Екс-прем’єр нагадала, що її звинувачують у виплаті пенсій людям в період кризи.

“Єдине обвинувачення, яке мені всі ці дні пред’являють, перепред’являють, доповнюють – це виплата пенсій нібито за рахунок “екологічних” грошей. Але їх експертиза, яку вони зробили, прямо свідчить, що “екологічні” гроші – на рахунках. Ці пенсії були сплачені за рахунок єдиного казначейського рахунку, що не має ніякого відношення до “екологічних” грошей”, – констатувала вона

“Мені здається, що якщо вони рік перевіряли мене, мою діяльність і нічого не змогли знайти, крім виплати пенсій людям в кризу, я думаю, що це повний провал цих всіх їх обвинувачень і їхнього терору. Тримайтеся, все буде добре!”, – підсумувала Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.