Новини авто. 5 грудня Американський автоконцерн General Motors встановив новий рекорд з продажів автомобілів у Китаї.

General Motors
GM перший іноземний виробник, який реалізував понад 2 млн авто в Китаї

GM і його спільні підприємства з китайськими партнерами завдяки підвищеному попиту на моделі Buick і Chevrolet в листопаді реалізували 196990 автомобілів – на 11% більше, ніж роком раніше.

Тим часом зростання продажів минулого місяця дещо сповільнилося в порівнянні з 19,6% у жовтні.

GM, який залучив в ході первинного розміщення акцій (IPO) минулого місяця 23,1 млрд. доларів, повідомив, що продажі машин на китайському ринку можуть досягти 2,3 млн. одиниць в 2010 році і збільшитися на 15% наступного року. Відзначимо, що китайський авторинок на даний момент є для GM найбільшим за обсягом продажів. Крім того, альянс GM – SAIC Motor Corp. має на китайському ринку найбільшу частку – 13%.

Спільне підприємство GM – SAIC Motor, що виробляє автомашини марок Buick Excelle і Chevrolet Cruze, збільшило обсяг реалізованої продукції в листопаді на 33% – до 105097 одиниць. Спільне підприємство SAIC – GM – Wuling Automotive Co., в капіталі якого американський автоконцерн має намір довести свою частку до 44% (з 34%), продав минулого місяця 84879 машин.

За 11 місяців 2010 року GM реалізував на китайському ринку 2,17 млн. автомобілів, що на 33% перевищує минулорічний результат. Таким чином, GM став першим іноземним автовиробником, реалізували на китайському ринку більше 2 млн. машин.

Джерело Автостат

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.