Екс-тренер київського “Динамо” Валерій Газзаєв придбав собі золотий телефон вартістю 40 тисяч євро.

Валерій Газзаєв, Vertu
Валерій Газзаєв та його новий Vertu за € 40 тис.

Переговори про трансфери в новому сезоні, якщо йому вдасться знайти собі клуб, Газзаєв буде обговорювати по апарату з 18-каратного золота, платини і діамантів, сертифікованих Швейцарською пробірною палатою.

Матеріали, використовувані для виробництва мобільного телефону Vertu, – плід наукових розробок і космічні технології. Частина, що прикладається до вуха, наприклад, виготовляється з матеріалу, аналогічного матеріалу обшивки космічних кораблів.

Таке прагнення до розкоші обумовлено не тільки високими гонорарами  Валерія Георгійовича, але і його оточенням, в яке входять сильні світу цього.

Золотий телефон Vertu

Новий золотий телефон Газзаєва Vertu за 40 тисяч євроНаприклад, днями Газзаєв відвідав театральну премію «Зірка театрала» на запрошення її організатора Муси Бажаєва – президента і співвласника багатопрофільної групи «Альянс», що займається нафтою, авіабізнесом, цукровими і бавовняними заводами, – статок на 2007 рік бізнесмена оцінювалося в $ 200 млн.

Vertu – це телефон, який зроблений для того, щоб носити тільник. Ну тобто купив його, а потім заходиш з ним у руках куди завгодно і в якому завгодно вигляді. І скрізь тобі раді, і скрізь ти бажаний гість, – сміється актор Іван Охлобистін, який, до слова, сам є власником двох дорогих телефонів.

– Я часто відвідую подібні заходи, адже серед моїх знайомих багато театралів, акторів, співаків і артистів, – зізнався Валерій Георгійович.

– У театрі багато спільного зі спортом. І футболісти, і актори повинні виходити до глядачів і добре грати свою партію.

Нагадаємо, що не так давно Газаєв був звільнений з поста тренера київського «Динамо». Російський тренер навіть встиг провести попередні переговори з московськими «Динамо» і «Локо», але ясність щодо майбутнього тренера після цих зустрічей не настала.

Джерело: sporttabloid.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.