Новини авто. 8 грудня. США. Фото. Концепт-кари “Мерседеса”, які показали публіці автошоу в Лос-Анджелесі.

Mercedes concept LA
Mercedes concept LA

Щорічно в рамках автомобільної події LA Auto Show проходить конкурс концептів Los Angeles Design Challenge, в якому талановиті дизайнери об’єднуються з автовиробниками для того, щоб презентувати відвідувачам своє, часто дуже оригінальне, бачення автомобільної індустрії майбутнього.

У цьому році завданням конкурсантів було створення машини вагою до 1000 фунтів (453,6 кг), і Mercedes-Benz представила відразу три цікаві роботи – авторами значаться підрозділи компанії з Каліфорнії, Німеччини та Японії.

Каліфорнійський концепт представлено у вигляді повнорозмірної моделі. Основна ідея, що стоїть за екологічним Biome Concept: «вирощування автомобіля в повністю органічному оточенні розплідника з насіння». В якості палива виступає енергія сонця і якоїсь рідкої субстанції під назвою BioNectar4534. Все це натуральне, органічне і фантастичне. Що стосується ваги, то модель Biome зупиняє стрілку терезів на позначці 397 кг, однак габарити машини явно не пристосовані для сучасних дорожніх умов – вона дуже низька і широка.

Німці показали зменшену модель концепту Smart Weight-Watch – ультракомпактний пустельний баггі з пластику та тканини, долає дюни на колесах з вуглеволокна. Літій-іонна батарея живить пару електромоторів потужністю 15 кВт кожен, а загальна вага баггі складає рівно 1000 фунтів. А ось японський підрозділ Mercedes-Benz поступив ще оригінальніше, викотивши концепт моторизованої рикші під брендом Maybach.

Не варто сприймати всі ці ідеї як напрямок, в якому буде рухатися німецький автовиробник. Швидше, це суміш оригінальних думок, приправлена даниною поваги науковій фантастиці. Що ж, таке теж необхідно для того, щоб думки у світлих головах дизайнерів і проектувальників не застоювалися, а вільно циркулювали, відзначає видання 3dnews.

Mercedes concept LAMercedes concept LA

Smart Weight-WatchMercedes concept LA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.