Новини світу. 28 грудня. Нове французьке управління з боротьби з інтернет-піратством (Hadopi) з жовтня 2010 року відправило 100 тисяч електронних попереджень користувачам, помічених у незаконному завантаженні даних з всесвітньої мережі, передають у вівторок французькі ЗМІ.

Ось так виглядатимуть французькі інтернет користувачі після відключення інтернету за піратство

Нижня палата парламенту Франції у вересні 2009 року прийняла закон про боротьбу з незаконною завантаженням текстів, музики і відео з інтернету, який дозволить відключати “піратів” від мережі. У жовтні 2009 року він був схвалений Конституційною радою, і до осені 2010 року влада створили механізм по боротьбі з незаконною завантаженням даних.

Основним органом управління є Комісія з захисту прав, до якої входять три юриста з Касаційного суду, Рахункової палати та Державної ради. З жовтня місяця вони направили перші 100 тисяч попереджень недобросовісним користувачам, причому з початку листопада вони відправляли по дві тисячі листів в день.

За першим попередженням по електронній пошті може послідувати друге разом з рекомендованим листом.

Після третього порушення користувачам загрожує штраф і закриття інтернет-абонемента на строк до одного року.

За даними управління, 15% порушників відповіли на ці попередження по звичайній пошті. Багато з них цікавляться, що саме вони неправомірно завантажили, оскільки в попередженнях цього не вказується.

“Це заходи обережності. Уявіть собі, що мадам відкриває лист, а там буде написано, що мсьє завантажував програми сумнівного змісту”, – пояснює представник Рахункової палати Жак Білль.

Перший звіт про свою роботу і про те, чи змінилася поведінка інтернет-користувачів, управління по боротьбі з інтернет-піратством надасть у 2011 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.