Новини культури. 6 грудня. Париж. Франція вперше отримала одразу двох королев краси – після суботнього фіналу конкурсу “Міс Франція”, в якому перемогла Лорі Тільман, в неділю в країні пройшов ще один конкурс краси – “Міс Насьональ”, перемогу в якому завоювала студентка з Провансу Барбара Морель, повідомляють французькі ЗМІ.

Лорі Тільман

Новий конкурс, який вперше відбувся в цьому році, створила беззмінна голова “Міс ФранціяЖенев’єва де Фонтене. Вона створила “Комітет Міс Франція” ще в 1954 році, а в 2002 році продала цей бренд продюсерській компанії Endemol.

Переможницею конкурсу краси “Міс Насьональ” стала студентка з Провансу Барбара Морель.

Між де Фонтене і новими власниками конкурсу, за даними ЗМІ, постійно виникали суперечки. Чаша терпіння де Фонтене переповнилася, коли цього року Endemol взяла на зйомки реаліті-шоу колишню Міс Париж Келлі Бошенко, яка раніше позбавилася титулу за публікацію відвертих фотографій в журналі. Засновниця національного конкурсу краси оголосила про організацію власного конкурсу, який, за її словами, буде краще дотримуватися традицій.

Де Фонтене за власні кошти, користуючись популярністю і довірою регіональної влади, змогла за літо відібрати перших красунь в 25 французьких регіонах і зробила їх учасницями нового конкурсу – “Міс Насьональ-2011”, фінал якого вона провела на наступний день після конкурентів, влаштувавши пишне торжество в паризькій залі Ваграм.


Барбара Мораль

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.