Новини України. 15 грудня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що команда влади за надуманими підставами переслідує представників попереднього уряду з метою знищити згуртовану опозиційну команду.

Юлія Тимошенко
Клани мстять колишньому уряду - Тимошенко

“Фахівцю достатньо однієї хвилини, щоб побачити, що жодної платіжки на перерахунок екологічних грошей не існує. Вони говорять, що екологічні гроші пішли на пенсії. Пенсії були заплачені, але не за рахунок екологічних грошей”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам перед біля будівлі ГПУ.

“Усі екологічні кошти знаходяться на рахунках Міністерства екології, і вони знаходяться в розпорядженні уряду. Я це стверджую абсолютно відповідально”, – цитує Юлію Тимошенко прес-служба БЮТ.

Лідер партії “Батьківщина” нагадала, що зараз влада поновила кримінальне переслідування Андрія Шкіля за участь в акції “Україна без Кучми”, а також затримала колишнього Міністра навколишнього середовища та природокористування Георгія Філіпчука.

“Усе це пов’язано з тим, що вони не можуть знайти нічого. Я думаю, це характеризує цю владу”, – вважає вона.

“Незаконно сьогодні утримуються під вартості наші члени команди – Ігор Діденко, Анатолій Макаренко, інші, хто працював в НАК “Нафтогаз” та митниці, за те, що вони забезпечили повернення Україні природного газу, який був також незаконно забраний тіньовою структурою “Росукренерго”. Просто клани сьогодні намагаються мститися за те, що ми відбирали те, що їм не належить, і повертали державі”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні лідера БЮТ викликали на допит в Генпрокуратуру у справі щодо нецільового використання коштів, які надійшли в рамках Кіотського протоколу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.