Новини України. 20 грудня. Чернівецька область. На гострі респіраторні вірусні захворювання занедужало 64 тис. 474 особи, або 7,2% мешканців Чернівецької області.

Кількість хворих на грип на Буковині поволі знижується

Про це повідомляє обласна облдержадміністрація.

Реєструються поодинокі випадки грипу. Частка хворих дітей до 18 років від загальної кількості захворілих становить 65%. На 50 тижні цього року перевищення епідемічного порогу зареєстровано в обласному центрі, Вижницькому, Герцаївському, Глибоцькому, Заставнівському, Кельменецькому, Кіцманському, Новоселицькому, Путильському районах.

Неепідемічною ситуація з гострих респіраторних вірусних захворювань є у трьох районах: Сторожинецькому, Сокирянському та Хотинському.

Епідемічний поріг в області перевищено на 49,9%, повідомив головний державний санітарний лікар області Олександр Світличний. У порівнянні з попереднім тижнем року, загалом в області захворюваність зменшилась на 8,9%, в тому числі серед дітей до 18 років – на 11,5%. Госпіталізовано за 50 тиждень 193 особи, з яких 125 – діти до 18 років.

“Станом на сьогодні, закритих шкіл, дошкільних навчальних установ, інших закладів в області в зв’язку з епідемічною ситуацією з ГРВЗ немає”, – запевнив Олександр Світличний.

Вірусологічною лабораторією продовжується лабораторний моніторинг за циркуляцією респіраторних вірусів. За результатами 393 обстежених осіб виявлено виділено 59 респіраторно-синцитіальних вірусів, 43 аденовіруси, 30 вірусів парагрипу, віруси грипу В виявлено тільки у 3 осіб. На території районів, де перевищено епідемічний поріг, продовжується проведення протиепідемічних заходів, запроваджених рішеннями надзвичайних протиепідемічних комісій – масковий режим та посилення дезінфекційних заходів в лікувально-профілактичних закладах, закладах торгівлі, транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.