Новини України. 27 грудня. Москва. У фондах Бібліотеки української літератури в Москві слідчі органи не виявили жодної книги, яка входила б до федерального списку екстремістських матеріалів Мін’юсту Росії.

бібліотека
В українській бібліотеці у Москві не знайшли те, що шукали

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України з посиланням на керівництво бібліотеки.

Також у коментарі МЗС наголошується, що у зв’язку з продовженням перевірок Управлінням культури Центрального адміністративного округу Москви видано наказ про тимчасове припинення роботи читацького та абонентського залів з метою уникнути зайвих незручностей для їх відвідувачів.

У той же час, культурно-просвітницька робота бібліотеки не припинялася, зокрема, до кінця цього року і на початку наступного відбудуться всі раніше заплановані літературні читання, презентації та інші просвітницькі заходи.

При цьому в МЗС наголосили, що українська сторона вважає для себе пріоритетом збереження і розвиток Бібліотеки української літератури в Москві, як важливого центру культурно-просвітницького життя 200-тисячної української громади в російській столиці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після другого обшуку Бібліотека української літератури в Москві опечатана і закрита.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.