Новини України. 27 грудня. Оператори ринку очікують, що ціни на нові авто не будуть знижуватися. Більше того, буде сезонне подорожчання у багатьох брендів.

автомобіль, автосалон, BMW
Ціни на автомобілі в Україні у наступному році можуть зрости

За словами автодилерів, виробники щорічно підвищують ціни на свою продукцію, так само буде і в наступному році. Це пов’язано, в першу чергу, з оновленням модельного ряду, курсовими стрибками, витратами на логістику, подорожчанням сировини, технічним удосконаленням моделей.

На думку керівника PR-департмента групи компаній “АІС” Елі Федорей, сьогодні, передумов для зниження цін на автомобілі в Україні немає. Це пов’язано з тим, що в українських операторів ринку вже майже закінчилися автомобілі минулих років випуску, які були завезені ще на початку кризи.

“Кожен новий рік ніколи не знаменувався зниженням цін на автомобілі. Тому що: новий рік випуску, інфляція, подорожчання вартості ресурсів”, – пояснила Федорей.

Наскільки ціни на автомобілі зростуть у 2011 році, залежить від додаткових факторів, таких як рівень виробника, територіальне розташування та інше. Різні марки будуть дорожчати по-різному. Наприклад, російські-китайські автомобілі в середньому дорожчають на 5-10%, а в цілому по ринку подорожчання складе приблизно 10-15%, прогнозує експерт.

Також на кілька відсотків зростуть ціни на автомобілі японського бренду “Mitsubishi”.

“На сьогодні складно сказати, тому що фіскальний рік завершується в березні 2011 року. Враховуючи, що курс ієни коливається досить серйозно, швидше за все певні зміни в ціні відбудуться, але не по всьому модельному ряду, а за певними моделями – це загальний тренд ринку. Швидше за все, це будуть несуттєві коригування на рівні декількох відсотків”, – зазначив директор з корпоративного та стратегічного розвитку концерну” НІКО “Максим Рабинович.

Разом з тим, по деяких моделях компанія має намір зробити ексклюзивну ціну для України. Мова йде в першу чергу про “Lancer”.

Також про подорожчання своєї продукції з нового року заявив найбільший російський автовиробник – “АвтоВАЗ”. Російська “Lada”, яка традиційно очолює рейтинг найбільш продаваних автомобілів в Україну, може подорожчати в межах 4-5%. Подорожчання пов’язане з підвищенням цін на прокат на 30% і подорожчанням електроенергії. Крім того, підвищити ціни на свою продукцію на 40% має намір  основний постачальник шин компанії.

На зниження цін у новому році не надіяться і в “УкрАвтоЗАЗ-Сервіс”, погоджуючись з тим, що світові ціни на метал, паливо, комплектуючі ростуть, що в підсумку змушує виробника піднімати відпускні ціни на свої автомобілі.

“Зміцнення курсу гривні по відношенню до долара США і євро також в наступному році не очікується, що в протилежному випадку було б причиною зниження роздрібних цін в гривнях”, – відзначають в компанії.

Втім, дистриб’ютор брендів ЗАЗ, “Opel” і “Chevrolet” не виключає можливого зниження цін на окремі моделі. Але це станеться тільки внаслідок, наприклад, зниження відпускних цін виробником перед рестайлингом, або ж у випадку надання оптових знижок.

“Різких стрибків у підвищенні або ж зниження цін у наступному році швидше за все не буде, як, власне, це спостерігалося і в нинішньому році”, – резюмували в “УкрАвтоЗАЗ-Сервіс”.

Не омине подорожчання стороною і представників преміальних марок. Зокрема, за прогнозами компанії “АвтоКапітал”, підвищення цін на нові автомобілі “Mersedes-Benz” у наступному році очікується близько 5%.

На відміну від продукції “Daimler”, його основний конкурент з Мюнхена – компанія BMW запевняє, що вартість автомобілів цієї марки в євро залишиться незмінною.

Прайс-лист” BMW Group “оновлюється двічі на рік: у березні та вересні. На даний момент ми працюємо за цінами, які були встановлені “BMW Group” наприкінці літа 2010 року. Компанія “АВТ Баварія” не має права самостійно підвищувати або знижувати ціни на автомобілі модельних рядів BMW і MINI. Всі ціни у нас встановлені в євро. І зростання або зниження ціни у гривні може залежати тільки від економічної ситуації в Україні і курсу євро. Вартість автомобілів в євро залишається незмінною”, – пояснив генеральний директор “АВТ Баварія” (офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер “Rolls-Royce” в Україні) Олександр Тимофєєв.

За матеріалами Деньги

Оператори ринку очікують, що ціни на нові авто не будуть знижуватися. Більше того, буде сезонне подорожчання по багатьом брендам.

За словами автодилерів, виробники щорічно підвищують ціни на свою продукцію, так само буде і в наступному році. Це пов’язано, в першу чергу, з оновленням модельного ряду, курсовими стрибками, витратами на логістику, подорожчанням сировини, технічним удосконаленням моделей.

На думку керівника PR-департмента групи компаній “АІС” Елі Федорей, сьогодні, передумов для зниження цін на автомобілі в Україні немає. Це пов’язано з тим, що в українських операторів ринку вже майже закінчилися автомобілі минулих років випуску, які були завезені ще на зорі кризи. “Кожен новий рік ніколи не знаменувався зниженням цін на автомобілі. Тому що: новий рік випуску, інфляція, подорожчання вартості ресурсів”, – пояснила Е. Федорей.

Наскільки ціни на автомобілі зростуть у 2011 році, залежить від додаткових факторів, таких як рівень виробника, територіальне розташування та інше. Різні марки будуть дорожчати по-різному, відзначає експерт. Наприклад, російські-китайські автомобілі в середньому дорожчають на 5-10%, а в цілому по ринку подорожчання складе приблизно 10-15%, прогнозує представник АІС.

“До речі кажучи, минулого року ми не піднімали ціни на свої” Geely “. У нас спеціальні домовленості – наші партнери увійшли в положення справ на нашому ринку”, – додала вона.

Також на кілька відсотків зростуть ціни на автомобілі японського бренду “Mitsubishi”. “На сьогодні складно сказати, тому що фіскальний рік завершується в березні 2011 року. Враховуючи, що курс ієни коливається досить серйозно, швидше за все певні зміни в ціні відбудуться, але не по всьому модельному ряду, а за певними моделями – це загальний тренд ринку. Швидше за все, це будуть несуттєві коригування на рівні декількох відсотків “, – зазначив директор з корпоративного та стратегічного розвитку концерну” НІКО “Максим Рабинович.

Разом з тим, по деяких моделях компанія має намір зробити ексклюзивну ціну для України. Мова йде в першу чергу про “Lanser”.

Також про подорожчання своєї продукції з нового року заявив найбільший російський автовиробник – “АвтоВАЗ”. Російські “Lada”. традиційно очолюють рейтинг найбільш продаваних автомобілів в Україну, можуть подорожчати в межах 4-5%. За словами голови компанії Ігоря Комарова, подорожчання автомобілів Волзького автозаводу пов’язано з підвищенням цін на прокат на 30% і подорожчанням електроенергії. Крім того, має намір підвищити ціни на свою продукцію на 40% основний постачальник шин компанії.

На зниження цін у новому році не наїдяться і в “УкрАвтоЗАЗ-Сервіс”, погоджуючись з тим, що світові ціни на метал, паливо, комплектуючі ростуть, що в підсумку змушує виробника піднімати відпускні ціни на свої автомобілі.“Зміцнення курсу гривні по відношенню до долара США і євро також в наступному році не очікується, що в протилежному випадку було б причиною зниження роздрібних цін в гривні”, – відзначають в компанії.

Втім, дистрибутор брендів ЗАЗ, “Opel” і “Chevrolet” не виключає можливого зниження цін на окремі моделі. Але це станеться тільки внаслідок, наприклад, зниження відпускних цін виробником перед рестайлингом, або ж у випадку надання оптових знижок.

“Різких стрибків у підвищенні або ж зниження цін у наступному році швидше за все не буде, як, власне, це спостерігалося і в нинішньому році”, – резюмували в “УкрАвтоЗАЗ-Сервіс”.

Не омине подорожчання стороною і представників преміальних марок. Зокрема, за прогнозами компанії “АвтоКапітал”, підвищення цін на нові автомобілі “Mersedes-Benz” у наступному році очікується близько 5%.

На відміну від продукції “Daimler”, його основний конкурент з Мюнхена – компанія BMW запевняє, що вартість автомобілів цієї марки в євро залишиться незмінною.

“Прайс-лист” BMW Group “оновлюється двічі на рік: у березні та вересні. На даний момент ми працюємо за цінами, які були встановлені” BMW Group “наприкінці літа 2010 року. Компанія” АВТ Баварія “не має права самостійно підвищувати абознижувати ціни на автомобілі модельних рядів BMW і MINI. Всі ціни у нас встановлені в євро. І зростання або зниження ціни у гривні може залежати тільки від економічної ситуації в Україні і курсу євро. Вартість автомобілів в євро залишається незмінною “, – пояснив генеральний директор” АВТ Баварія “(офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер” Rolls-Royce “в Україні) Олександр Тимофєєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.