Новини світу. 31 грудня. У Нью-Йорку двірники на вимогу керівництва спеціально знизили темп робіт, щоб висловити протест проти скорочення витрат на потреби муніципальних служб.

Нью-Йорк зима
Двірники Нью-Йорка вибрали зиму для страйку

Деякі міські чиновники вирішили таким чином помститися меру американського мегаполісу Майклу Блумбергу через скорочення витрат на їх відомства та зменшення зарплат. Вони закликали своїх підлеглих уповільнити прибирання снігу на дорогах.

“Ці начальники дали дозволу двірникам не дуже старатися в боротьбі зі стихією. Вони не хотіли, щоб адміністрація Блумберга отримувала користь від їхньої роботи, в той час як сотні людей позбулися роботи, а багато інших були знижені на посаді з урізанням зарплати”, – повідомив член міської ради Ден Хеллоран.

Раніше Блумберг прийняв рішення про скорочення робочих місць для того, щоб зменшити дефіцит бюджету міста. Очікується, що протягом 18 місяців будуть скорочені 10 тисяч муніципальних службовців. Між тим, міське санітарне управління заперечує проведення будь-яких акцій протесту.

“Не проходить ніяких організованих чи неузгоджених акцій протесту з боку двірників або їх контролерів”, – заявив представник управління.

Тим часом у ці дні допомога двірників дуже потрібна Нью-Йорку. У грудні на східне узбережжя США засипало снігами.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.