Новини України. 26 грудня. Формування вертикалі виконавчої влади в Криму відбувається в основному з представників Донбасу.

Крим
Влада призначає донецьких навіть на керівників цвинтарів у Криму

Таку думку в коментарях для тижневика “Дзеркало тижня” висловили кримські політологи.

“Формується нова правляча еліта, що складається в основному з представників Донецька та Макіївки з невеликими вкрапленнями місцевих, яких взяли в команду. Але хотілося б зрозуміти, чи є межа цієї кадрової інтервенції? Тут днями мені розповіли, що навіть директор сімферопольського цвинтаря “Абдал” у нас приїжджий, прибув з Києва, але сам – донецький ” – розповів політолог Олександр Форманчук.

“Треба ще головлікарів у пологових будинках поміняти, і тоді цикл замкнеться. Думаю, ця трудова міграція в наступному році продовжиться, якщо, звичайно, ще залишилися відповідні люди в Макіївці“, – у свою чергу заявив політолог Андрій Нікіфоров.

Разом з тим, директор Таврійського інституту регіонального розвитку Андрій Клименко вважає, що забезпечення повного управління Кримом можна назвати головним підсумком минулого року.

“Причому керованість абсолютна, знизу доверху, чого ніколи не було. А сформована вона за рахунок кадрової вертикалі та ірраціонального страху кримських “маклерів” перед донецькими “промисловцями”, – сказав він.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.