Новини економіки. 24 грудня. Після новорічних свят гривня може “обвалитися”. Таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

Гривня може обвалитися до 12 за долар

“Тиждень тому було прийнято рішення почати формувати золотовалютний запас в російських рублях. Тобто взяти російський рубль як валюту, за яку можна наповнювати. Це як раз є ознакою того, що гривня якимось чином починає зливатись з російським рублем. З другого боку ми бачимо, що ця людина, яка призначена головою Національного банку – вона не є професійним банкіром. Він, звісна річ, працював на якихось засадах, але для посади голови НБУ, я вважаю, він є абсолютно незрілою персоною. Ми не знаємо його програми,не знаємо його дій, не знаємо його портфоліо, не знаємо, які кроки він буде робити, він не оприлюднив своєї програми”, – зазначив Соскін.

На його думку, “після свят, десь наприкінці січня може статися обвал гривні”.

“Фактично до десяти-дванадцяти вона може обвалитись. Хто понесе за це відповідальність? Цей новопризначений НБУ, про якого взагалі нічого не відомо?”, – зазначив експерт.

На запитання, що саме може послужити причиною обвалу національної валюти, Соскін заявив, що передумовами цього можуть стати “непрофесійність та закритість нового керівництва, належність його до корпоративної сім’ї Януковича та непрозорість дій НБУ“.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила Сергія Арбузова головою Національного банку України.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.