Новини України. 4 грудня. Київ. Як повідомив Gazeta.ua координатор всеукраїнських акцій протесту підприємців на Майдані Олександр Данилюк сьогодні на квартиру його батьків у Києві намагалися проникнути працівники міліції.

Олександр Данилюк

“Я прописаний у батьків, хоча живу за іншою адресою, – розповідає Данилюк. – Вранці зателефонував батькам і сказав, що приїду до них, бо ми вже не бачилися кілька тижнів. Але я затримався. На той час, коли мав бути у них, з’явилися два мордовороти — міцні хлопці спортивної тілобудови, які наполегливо вимагали, щоб їх пустили у квартиру. Нічого не пояснювали. Один із них показав у вічко службове посвідчення. Прізвище батьки не запам’ятали. Двері не відкрили”.

За словами Данилюка, міліціонери пробули перед дверима з півгодини, потім дзвонили у двері сусідам по сходовому майданчику і щось у них розпитували.

Олександр Данилюк пов’язує цей візит правоохоронців із його участю у страйку. Вважає, що влада може вдатися до репресій проти організаторів Майдану.

“У мене жодних сумнівів у цьому нема, – каже він. – Учора порушили карну справу проти одного з членів оргкомітету київського підприємця Вадима Мамедова. – Але ми переховуватися не будемо. І наполегливо радимо владі не переслідувати нас, бо це може для неї погано закінчитися. Я повідомив про сьогоднішню подію своїм товаришам – членам оргкомітету”.

У Києві на Майдані Незалежності з 22 листопада по 3 грудня проходили протести представників малого і середнього бізнесу проти Податкового кодексу. 3 грудня міліція демонтувала наметове містечко і розігнала мітингувальників. Вони стверджують, що їх били.

Джерело Газета

Comments

  1. Данилюк забув повідомити Газету.УА, що ніяким ані координатором, ані тим більше організатором протестів підприємців він не був. І ніякі міліціонери до нього не приходили, це він вигадав, щоб про нього не забули. Клоун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.