Новини України. 4 грудня. Україна закупить близько 10 поїздів “Нyundai” до 1 червня 2011 року, в рамках реалізації концепції швидкісного руху між містами-господарями Євро-2012.

швидкісні потяги закуплять до 1 червня

Про це заявив віце-прем’єр з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков на прес-конференції в Києві, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

“Після історичної поїздки Марікяна Лубківського та Мартіна Каллена з Донецька до Харкова, яка на автобусі зайняла сім годин, на вчорашньому засіданні уряду схвалено концепцію швидкісного руху, яка передбачає закупівлю 6-10 поїздів “Нyundai”, – сказав Колесніков.

За його словами, шлях між Харковом і Донецьком займатиме до 1 годину 50 хв, Київ-Донецьк – 5 годин 30 хв, Київ-Львів – 4 години 30 хв і Харків-Київ – 3 години 30 хв.

Крім того, в рамках підготовки до чемпіонату перед містами-господарями турніру поставлено завдання розробити єдиний проїзний документ для іноземних туристів на час проведення Євро-2012.

Джерело УП

Comments

  1. маемо деу- авто , а тепер будемо мати деу- потяги. а самим зробити слабо , роботу а потім і обслуговування , щоб могли українці , або разом з росіянами ? мати свої заводи, а купувати іноземне -ніяких кредитів не хватить і свої знову без роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.