Блаттер визнає наявність у ФІФА проблем з іміджем

Після тривалої критики у зв’язку з рішенням ФІФА віддати право на проведення ЧС 2018 і 2022 років Росії і Катару відповідно президент федерації Джозеф Блаттер заявив про те, що зараз саме час “піти в себе”, пише Die Welt.

Захищаючи експансіоністську політику федерації, її голова в інтерв’ю швейцарському виданню Die Weltwoche визнав існування кризи іміджу.

Навіть на тлі того, що Блаттер спростовує звинувачення в корупції, називаючи їх безглуздими, він наголошує на необхідності “роз’яснити дещо всередині федерації”. “З того моменту, як я став президентом, ми є єдиною міжнародною спортивною організацією, включаючи неурядові, яка дозволяє перевіряти свою документацію: усе під контролем”, – підкреслив бос ФІФА.

Свою місію Блаттер бачить у поширенні ідеї футболу. І мова, за його словами, йде не про гроші і владу, а про популяризацію футболу за межами країн з футбольними традиціями. Блаттер висловив здивування з приводу критики у зв’язку з чемпіонатами в Росії та Катарі, яка доноситься насамперед з Європи. “Якщо спробувати поглянути на питання ширше і згадати про напруженість у відносинах між мусульманським і західним світом, то рішення провести ЧС-2022 в арабській країні є надзвичайно важливим”. На думку глави ФІФА, організація перетворилася на інструмент політики.

В якості цілей своєї місії Блаттер називає Китай та Індію.

Джерело Die Welt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.