Новини України. 29 грудня. У рамках оголошеної Президентом адміністративної реформи з митних органів будуть звільнені більше 5 тис. чоловік.

Ігор Калєтнік
Ігор Калєтнік обіцяє прозоро реформувати Держмитслужбу

Про це сьогодні заявив голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік.

“Указ Президента України передбачає скорочення чисельності державних службовців на 30%. Тому з 18 тисяч співробітників митної служби скороченню підлягають понад 5 тисяч людей”, – цитує Ігора Калєтніка Ліга.

За його словами, сьогодні Держмитслужба готує план кардинальних заходів, які дозволять митній системі забезпечити якісне виконання покладених функцій в умовах скорочення чисельності співробітників.

“Планується делегування відповідних функцій підрозділам митного оформлення, об’єднання підрозділів з покладенням на них кількох напрямків, істотне зменшення керівного і управлінського персоналу”, – зазначив він.

За його словами, адмінреформа торкнеться і вище керівництво Держмитслужби.

“Як у голови Державної митної служби, на сьогодні в мене дев’ять заступників. Відповідно до Указу Президента, у митній службі, буде два заступники, в тому числі і один перший”, – сказав він.

При цьому Ігор Калєтнік запевнив, що скорочення будуть проведені за результатами тестування та іспитів.

“Усі без винятку 18 тис. співробітників митної служби будуть ознайомлені та попереджені про майбутнє звільнення. Після цього будуть проведені комісійні тестування та іспити. Причому система передбачає здачу цих іспитів на комп’ютері, щоб зробити неможливим суб’єктивний підхід. Також планується проведення співбесід. Важливим критерієм оцінки буде послужний список, історія проходження служби, наявність або відсутність дисциплінарних стягнень”, – пояснив він.

Калєтнік обіцяє, що цей процес буде відкритим і прозорим.

Нагадаємо, 9 грудня Президент дав старт раніше анонсованій адміністративній реформі. Це внесло істотні зміни в структуру влади. Зі 112 органів центральної виконавчої влади створено 63: 16 міністерств, 28 служб, 12 агентств і 7 інспекцій.

З митних органів у рамках оголошеної Президентом адміністративної реформи будуть звільнені більше 5 тис. чоловік. Про це сьогодні в ході Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік.

“Указ Президента України передбачає скорочення чисельності державних службовців на 30%. Тому з 18 тисяч співробітників митної служби скороченню підлягають понад 5 тисяч людей”, – зокрема, підкреслив Ігор Калєтнік.

За його словами, сьогодні Держмитслужба готує план кардинальних заходів, які дозволять митній системі забезпечити якісне виконання покладених функцій в умовах скорочення чисельності співробітників. “Планується делегування відповідних функцій підрозділам митного оформлення, об’єднання підрозділів з покладенням на них кількох напрямків, істотне зменшення керівного і управлінського персоналу”, – зазначив він.

За його словами, адмінреформа торкнеться і вище керівництво Держмитслужби.

“Як у голови Державної митної служби, на сьогодні в мене дев’ять заступників … Відповідно до Указу Президента (який дав старт адмінреформи, – ред.), У митній службі, буде два заступники, в тому числі і один перший”, – сказав він.

При цьому І. Калєтнік запевнив, що скорочення будуть проведені за результатами тестування та іспитів.

“Усі без винятку 18 тис. співробітників митної служби будуть ознайомлені та попереджені про майбутнє звільнення. Після цього будуть проведені комісійні тестування та іспити. Причому система передбачає здачу цих іспитів на комп’ютері, щоб зробити неможливим суб’єктивний підхід. Також планується проведення співбесід. Важливим критерієм оцінки буде послужний список, історія проходження служби, наявність або відсутність дисциплінарних стягнень “, – пояснив він.

І. Калєтнік обіцяє, що цей процес буде відкритим і прозорим.

Нагадаємо, 9 грудня Президент дав старт раніше анонсованої адміністративної реформи. Це внесло істотні зміни в структуру влади. З 112 органів центральної виконавчої влади створено 63: 16 міністерств, 28 служб, 12 агентств і 7 інспекцій.

Читати фонетично

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.