Ассандж наробить Обамі проблем

З афери навколо Wikileaks, яка захопила не тільки світові ЗМІ, але і розум людей, ми розуміємо в першу чергу те, що майбутні атаки на таємні досьє і стратегічне планування воєн не потребують класичного шпигунства. “Джеймс Бонд вижив себе, – пише Der Standard, – сьогодні попитом користуються хакери а-ля Джуліан Ассандж і його помічники. Вони існують вже давно, але з часом їх методи стають все більш ефективними”.

“Публіцистичні атаки в дусі Wikileaks і нові війни, які ведуть ісламські терористи, виграють від шансів, які їм пропонує інтернет і сучасні ЗМІ. Ассандж і Усама бен Ладен діють за допомогою порталів та мереж сучасного світу. І разом з тим у них достатньо грошей, щоб втекти від переслідувачів. Проте і різниця між ними є: Ассандж не хоче перекидати західну систему і не цілить у людей. У його плани не входить побудова диктаторської ісламської держави. Він нападає, а бен Ладен веде війну”, – зауважує автор статті.

Відповідальність Ассанджа за публікації Wikileaks викликає у автора сумніви. Крім того, підкреслює він, у Джуліана Ассанджа перед тими, хто закликає засадити його за грати, є незаперечна перевага: навіть якщо він буде усунутий, матеріали залишаться.

Автор публікації звертає увагу читачів і на те, як з матеріалами обійшлися світові ЗМІ – публікації в авторитетних виданнях свідчать про те, що вони не побоялися ризиків. А якщо система правосуддя США або будь-якої іншої держави НАТО вирішить судити Ассанджа, варто очікувати різкої негативної реакції медійного співтовариства, упевнений журналіст. “Барак Обама зіткнеться з величезною проблемою – обмеженням свободи слова в Америці, що стала еталоном різноманітних” свобод”.

Джерело Der Standard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.