Новини України. 22 грудня. Київ. Верховна Рада України відмовилася прийняти за основу і направила на доопрацювання в комітет проект закону “Про внесення змін до закону України” Про рекламу “, що передбачає продовжити заборону на радіо і телебаченні реклами алкогольних напоїв, знаків для товарів і послуг до 24-ої години.

Budweiser, пиво
Депутати відмовилися заборонити рекламу пива

Відповідний законопроект (№ 1014-2 від 23.04.2008 р.), ініційований фракцією БЮТБ підтримали 47 народних депутатів.

Законопроектом пропонується:

– Поширити на рекламу пива і напоїв, що виготовляються на його основі, знаків для товарів і послуг, під якими випускається пиво та напої, що виготовляються на його основі обмеження, передбачені для реклами алкогольних напоїв та відповідних торгівельних марок.

– На годину (до 24 годин) продовжити заборону на радіо і телебаченні реклами алкогольних напоїв, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої;

Заборонити спонсорування теле-, радіопередач, театрально-концертних, спортивних та інших заходів з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.