Новини України. 23 грудня. Народний депутат від фракції «БЮТ-Батьківщина» Михайло Волинець, який постраждав під час бійки в Раді 16 грудня, викликаний на допит у столичну прокуратуру.

Михайло Волинець
Михайло Волинець йде в прокуратуру

Його викликають у рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом незаконного впливу на голову парламенту Володимира Литвина і депутатів, повідомляє “Дзеркало тижня”.

Як сказано на повістці столичної прокуратури «справа № 50-5926 порушена за ч.2 ст. 344 Кримінального кодексу за фактом незаконного впливу на голову Верховної Ради України та народних депутатів України з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків, вчиненого особами з використанням свого службового положення».

Михайла Волинця просять прибути для допиту в якості свідка до слідчого відділу прокуратури міста Києва з 23 по 30 грудня включно.

Як повідомлялося, 16 грудня у сесійній залі Ради сталася бійка між депутатами фракцій Партії регіонів і «БЮТ-Батьківщина». У результаті зіткнення декілька депутатів від опозиції були госпіталізовані.

У ході бійки в парламенті Михайлові Волинцю один з депутатів від Партії регіонів розбив голову стільцем. Сам Волинець тоді повідомив, демонструючи журналістам закривавлену руку: «У мене була розбита голова і тут велика рана. Щелепа… я тут не відчуваю зубів».

Постраждалі депутати від БЮТ, а також група депутатів від «Нашої України» у повному складі звернулися до Генеральної прокуратури з питання розслідування подій у Раді та притягнення до відповідальності депутатів від Партії регіонів, які брали участь в бійці.

Претензії були пред’явлені семи депутатам від Партії регіонів: депутату-суміснику Дмитру Саламатіну, Петру Цюрко, Олександру Пеклушенко, Анатолію Горбатюку, Вадим Столар, Олександру Волкову та Олегу Царьову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.