Новини України. 6 грудня. Київ. Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило розслідування кримінальної справи за звинуваченням Олексія Пукача у вчиненні злочинів.

Cправа Пукача уже в суді

“Досудове слідство встановило, що в ніч з 16 на 17 вересня 2000 року О. Пукач, діючи за вказівкою Міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, вчинив навмисне вбивство журналіста Георгія Гонгадзе за попередньою змовою групою осіб, у зв’язку з виконанням потерпілим громадських і журналістських обов’язків”, – сказано в повідомленні.

Крім того, згідно з висновком ГенпрокуратуриПукач звинувачується в перевищенні влади, вчиненні насильства щодо члена Київського громадського правозахисного об’єднання “МИ” Олексія Подольського і знищенні службових документів Департаменту оперативної служби МВС, які містили важливу для слідства інформацію про осіб, “які брали участь у проведенні незаконного спостереження за Г. Гонгадзе “.

“У ході слідства також отримані свідчення обвинувачуваного та інших свідків, що до скоєння злочинів щодо Г. Гонгадзе та О. Подольського можуть мати відношення певні посадові особи держави”, – відзначили в ГПУ.

Джерело УБР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.