Новини України. 12 грудня.Чорнобильську зону відкриють для систематичних екскурсій.

Чорнобиль відкриють для екскурсій

Міністерство надзвичайних ситуацій України планує з січня 2011 року організовувати систематичне відвідування туристами Чорнобильської зони.

“Ми серйозно провели в МНС цю роботу, і 21 грудня відповідні служби міністерства за дорученням міністра проведуть прес-конференцію, де відзвітують про цю роботу, яку ми провели для того, щоб у січні місяці ці відвідування зробити систематичними і системними”, – повідомив у неділю глава відомства Віктор Балога під час відвідин Чорнобильської зони разом з адміністратором програми розвитку ООН Хелен Кларк.

Балога запевнив, що “в Чорнобильську зону необхідно відкрити двері, щоб люди бачили ситуацію”.

У свою чергу Кларк, відповідаючи на питання про доцільність відвідин туристами цієї зони, зазначила: “Перш за все, тут у Чорнобилі можна розповісти про важливу історію”.

Вона підкреслила, що люди повинні знати про важливість ядерної безпеки, про життя сміливих людей, які займалися ліквідацією наслідків Чорнобильської аварії, про жителів Чорнобильської зони, які назавжди залишили цю територію.

“Навіть якщо це дуже сумні історії, така зацікавленість може сформувати певний економічний потенціал”, – сказала представник ООН.

Нагадаємо, експерти називають Чорнобиль перспективним туристичним об’єктом.

На думку журналу Forbs, Чорнобиль є одним з цікавих місць у світі.

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.