Новини України. 7 грудня. Держава продовжує закуповувати автомобілі представницького класу, незважаючи на заборону прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Чиновники, автомобілі
Азаров не страшний

Нещодавнє звільнення начальника Центру сертифікації та стандартизації у Дніпропетровську за покупку дорого автомобіля Lexus RX450h High Luxury – ціна близько $95 тис., не стало повчальним прикладом для інших чиновників.

Всупереч забороні Кабміну на придбання дорогих автомобілів, велику закупівлю представницьких машин здійснило Державне управління справами при президентові України.

Згідно з даними Вісника державних закупівель, 29 листопада Держуправління справами купило шість автомобілів загальною вартістю 2,4 млн. гривень.

З них чотири машини куплені у компанії “Джерман Моторз” – дилер Volkswagen, на суму 1,622 млн. гривень.

Ще дві машини за 786 тис. гривень Державному управлінню справами продала фірма “Атлант-М Лепсе” (компанія також займається реалізацією автомобілів Volkswagen).

Таким чином вартість кожної машини, купленої у “Джерман Моторз”, склала 405 тис. гривень, а у “Атлант-М Лепсе” – 393 тис. гривень.

В оголошенні про проведення закупівлі, розміщеному у Віснику державних закупівель, не зазначено, які саме моделі автомобілів Volkswagen, вирішили придбати для президентського VIP-автопарку.

Нагадаємо, нещодавно автобаза Державного управління справами закупила в ЗАТ “Прага Авто” 40 легкових автомобілів.

Держуправління купило 20 автомобілів класу В і 20 машин класу D. Суми двох договорів становлять, відповідно, 3,496 млн. гривень і 4,518 млн. гривень.

До цього президентська автобаза купила три машини Toyota Sequoia в комплектації “швидка допомога” по 130 тис. євро.

Також вирішив поповнити свій представницький автопарк міжнародний аеропорт “Бориспіль”.

Як зазначено у Віснику державних закупівель, 1 грудня адміністрація аеропорту закупила 9 легкових автомобілів у компанії “Автосаміт ЛТД” на суму 2,197 млн. гривень.

Таким чином, кожна машина обійшлася “Борисполю” в 244 тис. гривень.

У компанії “Автосаміт ЛТД”, яка займається реалізацією продукції під брендом Toyota, за таку суму можна придбати моделі Toyota Camry.

Про плани закупити п’ять автомобілів представницького класу заявила Державна адміністрація залізничного транспорту.

Яку саме марку і модель автомашин хочуть вибрати залізничники – в оголошенні не зазначено.

Новинку ринку – позашляховик Hyundai іх35, який дилери продають за суму від 26 тис. доларів до 39 тис. 29 листопада купила акціонерна компанія Київгаз.

Напередодні голова Київської держадміністрації Олександр Попов заявив, що київська влада повернула контроль над цим підприємством

За матеріалами Дело, УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.