Новини України. 22 грудня. Київ. Генпрокуратура затримала ще одного чиновника уряду Юлії Тимошенко Євгена Корнійчука.

Євген Корнійчук
Євген Корнійчук дізнався про народження доньки в ізоляторі

Після п’ятигодинного допиту в  Генеральній прокуратурі Україні затриманий і поміщений в Подільський ізолятор тимчасового утримання колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук.

Про це «Дзеркалу тижня» 22 грудня повідомив джерело в ГПУ.

Корнійчук давав свідчення у справі пов’язаній з наданням послуг юрфірмою Magisters (колишня назва – «Магістр & Партнери») компанії «Нафогаз Україна».

Корнійчуку ставиться в провину той факт, що він, перебуваючи на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування «Нафтогазу» в одного виконавця.

«Магістр & Партнери» співпрацювала з НАК «Нафтогаз Україна» з 2002 року.

Прес-секретар Корнійчука не змогла ні підтвердити, ні спростувати інформацію про його затримання, проте вона повідомила, що сьогодні, 22 грудня, дружина Євгенія Корнійчука народила дочку.

З квітня 2005 року Корнійчук був головою столичної організації Української соціал-демократичної партії (в кінці того ж року УСДП увійшла до Блоку Юлії Тимошенко). На виборах у Раду 2006 року – пройшов до парламенту за списком БЮТ. В кінці 2006 року він очолив УСДП, після того, як колишній голова партії – тесть Корнійчука Василь Онопенко – став головою Верховного суду України.

Перед обранням, Корнійчук очолював фінансову практику фірми «Магістр & Партнери» (був старшим партнером, пізніше – позаштатним радником). Спеціалізувався на фінансовому праві та законодавстві з енергетики, нафти і газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.