Новини політики. 19 грудня. На медиків, які діагностували стан постраждалих БЮТівців після бійки у Верховній Раді, чинився тиск.

Ольга Боднар

Про це заявила депутат від БЮТ Ольга Боднар.

“Я вам можу сказати, що чиниться шалений тиск навіть на медиків, які зараз діагностують стан хворих. Навіть на них шалений тиск чиниться. Я вчора , коли приїхала до своїх колег, то там за мною бігали і кричали: ви хто і чого ви туди йдете”, – сказала вона.

“Тобто журналістів намагаються не пустити, на медиків чиниться тиск, тому припустити, що прокуратура буде неупереджено розслідувати цю справу – це теж саме, що по Олесю Донію тоді, коли його побили”, – заявила Боднар.

Крім того, за словами депутата, опозиція звертатиметься з відеоматеріалами щодо бійки “і до Європарламенту, і до Євросоюзу“.

“Коли я розмовляла, після цієї жахливої бійки з одним із регіоналів. Вони там не всі билися, деякі просто були вимушені бути присутніми. То він якраз дуже така людина толерантна і він був настільки розгублений від того, що це все відбулося. Він був шокований”, – сказала вона.

“Він не очікував такого розвитку подій. Він мені сказав: ти знаєш, каже, а от інколи сила сама себе вбиває. І в даному, каже, випадку в мене таке враження, що сьогодні Партія регіонів сама себе перемогла, тобто вбила, знищила”, – зазначила Боднар.

Депутат також заявила, що влада демонструє повне ігнорування існування опозиції.

“Ніякого демократичного принципу спілкування з опозицією не існує і, на жаль, це підігрування відбувається навіть на рівні спікера, який мав би, як він каже, нейтралізувати і урівнювати”, – сказала вона.

“Опозиція буде потужною тільки тоді, коли буде один потужний лідер. І як би там не хотілося комусь, але на сьогодні треба зберегти Тимошенко для того, щоб цей лідер був. Якщо посадять за, дійсно, те, що вона там начебто зробила і доведуть це в суді – це одна справа”, – зазначила Боднар.

“Але на сьогодні це все сфальсифіковано і на сьогодні треба говорити про те, що не маючи підстав їй уже зробили підписку про невиїзд, не маючи підстав вони зараз її викликають в понеділок і невідомо чи вони її там не затримають в арешті”, – заявила депутат.

“Задача дуже проста – тут буде уже зрозуміло чому Банкова погоджується на те, що не виключений факт в березні проведення виборів. Для того, щоб відкрити по ній кримінальну справу і тоді вона не зможе, наприклад, брати участь в балотуванні”, – сказала вона.

Джерело Газета

Comments

  1. Да видели мы на СТБ этих “смертельно” больных. Волынец маечку так эротично с плечика сдвинул, чтоб синячок размером с пятак получше было видно. А медсестра в маске, как буд-то рядом смертельно больной, ему царапинку на руке зеленкой замазывает… Тьфу, мерзость

  2. Киевляне не мовчите,не седите дома, принимайте участия в судьбе Юли, если эта
    НЕЧЕСТЬ-орда ее посадят, будет очень даже плохо всем, как стране, так и народу.
    При власти очень страшные “люди”- нелюди. Зек-это клоун в маске-хорошего царя.

  3. Бютовцы и оранжевые так много и часто врали, что жалобам вашим нет веры!

  4. Стид і позор-бються…Та не дивно тому Лукянову-бандит є бандит.А спортсмени?Які предстивляли Україну-гордість нашого народу-чому вони???Невже не хватає на кусок хліба? Позор…Я думаю що спортсмени повинні теж мати свою клятву гідності…Кличко наприклад міг би змісити Києвраду-але…..Позор реігоналам…Що банда я переконуюсь все більше і більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.