Новини спорту. 30 грудня. Відео. Гол Флорана Малуда дозволив “Челсі” здобути мінімальну перемогу над “Болтоном”, тим самим перервавши свою гіршу серію з 1999 року.

челсі
"Челсі" нарешті виграв

У стартовий склад “синіх” повернулися Рамірес і Жозе Босінгва, а також залікував травму Ніколя Анелька. У запас в порівнянні з поразкою від “Арсеналу” були переведені Джон Обі Мікель, Пауло Феррейра і Саломон Калу.

У гостей з “Рібок Стедіум” відбувся повноцінний дебют молодого іспанського нападника Родріго Морено. Також з перших хвилин з’явився і крайній захисник Сем Рікеттс.

За підсумками першого тайму “Челсі” у півтора рази більше за суперника володів м’ячем. При цьому гра все ж частіше проходила на третині поля поблизу воріт Петра Чеха, ніж біля володінь Юссі Яскелайнена. Гольових моментів “сині” так створити і не зуміли.

Другий тайм господарі почали активніше. Ось вже Френк Лемпард вивів на удар по правому краю штрафного Дідьє Дрогба, на удар того прийшовся в дальню штангу. Поступово “Болтон” вирівняв гру, але на 61 хвилині гол забили все ж господарі. Майкл Ессьєн кинув у прорив Дрогба, а той видав класну передачу до дальньої штанги на вільного Флорана Малуда, котрому лише залишалося влучити у ворота – 1:0.

Вже на 63 хвилині “Болтон” міг відігратися, але Рікеттс пробив вище воріт з вигідної позиції. Гол оживив обидві команди, але все ж таки “синіх” особливо. У час, що залишився господарі втратили низку моментів.

“Челсі” впевнено довів справу до перемоги і перервав свою гіршу серію за більш ніж десят років. Це перший успіх “синіх” у 7 останніх турах, і він дозволив команді Карло Анчелотті лише зберегти місце в четвірці. “Аристократи” відстають від нинішніх лідерів турнірної таблиці “Ман Юнайтед” на 4 очки.