Новини України. 20 грудня. Фракція Блоку Юлії Тимошенко і “Нашої Україна – Народної самооборони” разом виступлять проти політики, що проводиться чинною владою.

Сергій Соболєв
БЮТ виступить зі спільною заявою з НУНС

Про це заявив народний депутат, заступник голови фракції БЮТ у парламенті Сергій Соболєв.

“Ми підготували заяву і озвучимо її на погоджувальній раді. Заяву погоджено з нашими колегами і “Нашої Україна – Народної самооборони”, – сказав він, відповідаючи на питання, якими будуть подальші дії опозиції після подій у Верховній Раді, коли опозицію силою витіснили з президії парламенту.

“Це будуть спільні дії”, – цитує нардепа Ліга.

При цьому він відзначив, що бютівці, які постраждали під час бійки, перебувають у тому ж стані, що й раніше.

“Ті три людини, які були в важкому стані, Гнаткевич, Волинець, Кравчук і, фактично, Суслов – всі вони перебувають у тому ж стані. Після такого побиття, виходячи з медичних показників, змін на краще не може бути так швидко”, – сказав Сергій Соболєв.

Нагадаємо, у четвер, 16 грудня, в парламенті відбулася бійка між депутатами від БЮТ і Партії регіонів. Регіонали силою захопили президію. До Верховної Ради довелося викликати швидку допомогу.

Депутати Володимир Бондаренко, Євген Суслов, Василь Кравчук, Михайло Волинець та Юрій Гнаткевич звернулися до Генеральної прокуратури з заявами про притягнення до відповідальності осіб, які завдали їм фізичні ушкодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.