Новини світу. 26 грудня. Британський солдат, який втратив під час вибуху в Афганістані обидві ноги і отримав важку черепно-мозкову травму, вирішив довести всьому світові, що він не даремно вижив і навчиться ходити і говорити заново.

Бен Паркінсон
Бен Паркінсон

26-річний єфрейтор Бен Паркінсон всерйоз зайнявся лижним спортом і сміливо підкорює снігові схили Скелястих гір в американському штаті Колорадо.

Бен займається лижами разом з такими ж інвалідами війни на курорті Брекенбрідж, де щорічно проводяться змагання лижників з обмеженими фізичними можливостями.

Хлопець сідає на спеціальне пластикове сидіння, яке закріплюється на лижах.

“Я завжди знав, що можу зробити це, – розповідає Бен, – Мені не треба було доводити це собі. Я хотів довести це іншим людям. Якщо тобі весь час говорять, що ти не здатний на щось, тоді ти точно зможеш домогтися свого, особливо коли впевнений в цьому”.

Потрапити в Колорадо Бену допомогла британська благодійна організація Pilgrim Bandits.

“Бен катається чудово, це справжнє видовище, – заявляє голова організації Джон Сендфорд, – Він підкорює гори з таким виглядом, ніби катається вже 50 років, і з його уст не сходить посмішка. Інші люди не вірили в нього, і він постійно доводить, що вони були неправі”.

Зараз Бен Паркінсон регулярно відвідує сеанси терапії для відновлення мови і сподівається, що до весни йому зроблять протези ніг.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.