Новини шоубізу. 31 грудня. Стан артиста, який переніс інсульт, покращився, співака відключили від апарату штучної вентиляції легенів.

Борис Моісєєв
Моісєєву стало краще

Прес-служба Бориса Моісеєва за кілька годин до Нового року розповсюдила інформацію про те, що співаку стало краще.

“Намітилася позитивна динаміка, – не приховуючи радості, розповів директор Новини Життя артиста Олександр Юдін. – Він навіть намагався говорити. Зараз стан Бориса Михайловича оцінюють як середньої тяжкості”.

Медики, відзначивши позитивні зрушення, вирішили відключити Моісєєва від апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ), на якому він провів майже два тижні. Нагадаємо, артист переніс ішемічний інсульт мозку в понеділок 20 грудня. Перші ознаки нездужання він відчув ще напередодні, але від госпіталізації відмовився, пояснивши лікарям швидкої, що просто втомився через дуже щільний графік.

Ввечері 20 грудня співака екстрено доставили в реанімацію приватної клініки ВАТ «Медицина». Кілька годин лікарі в буквальному сенсі слова боролися за його життя.

“Він хворий впродовж останніх двох місяців, до лікаря не звертався. Захворів досить гостро 18 грудня, 19 грудня він викликав перший раз “швидку”, але від госпіталізації відмовився, пославшись на важливий запис, 20 числа ввечері йому стало зовсім погано, і він був госпіталізований. При госпіталізації стан Моїсеєва було вкрай важкий, ми боролися за його життя”, – розповів президент клініки Григорій Ройтберг, повідомляє Life News.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.