Новини України. 8 грудня. Близько 18% серверів, де викладається «дитяча порнографія», зараз знаходяться на українській території.

Сектанти розбещували неповнолітніх
18% світового дитячого порно розміщено на українських серверах

Такі дані озвучила представник організації ECPAT (End Child Prostitution Child Pornography & Trafficking of Children for Sexual Purposes) у країнах СНД Ольга Шведова.

За її інформацією, близько 25-35% порнографічних матеріалів, де використовуються діти, походить з колишніх країн СРСР, зокрема Росії, Білорусі та Молдови. А найбільшими замовниками «слов’янського» дитячого порно в інтернеті є американці та європейці.

«У них попит на білих дітей. Чим жорсткіша дитяча порнографія, тим вона дорожча. Так хто ж це може оплатити? Представники з багатих країн, які мають доступ до інтернету і гроші», – вважає Ольга Шведова.

Вона зазначила, що все починається з простого спілкування в інтернеті, а потім доходить і до сексуальної експлуатації дітей та доведення їх до суїциду.

Ольга Шведова зазначила, що в України є закони, щоб запобігти поширенню дитячої порнографії в інтернеті, але часто вони просто не виконуються.

Разом з тим представниця міжнародної правозахисної організації зазначила, що в українському Міністерстві внутрішніх справ з’явився ефективний відділ по боротьбі з кіберзлочинністю, зокрема і дитячою інтернет-порнографією, однак цей орган в Україні працює не так давно і не встигає відстежувати всі злочини в інтернеті.

У Росії ця робота налагоджена чіткіше, додала експерт, тому злочинці все частіше «перебираються» в Україну.

Нагадаємо, що на початку грудня всесвітня організація Virtual Global Taskforce (VGT) завершила багаторічну операцію Basket, в ході якої були арештовані ватажки мережі розповсюдження дитячого порно в Україну.

Представники VGT повідомили, що поліція заарештувала п’ять ключових членів мережі в Україні і припинила їх онлайн-діяльність. Влада США, Канади, Великобританії, Австралії, Італії та інших країн працювали спільно в операції «Basket» і розкрили кримінальну організацію, яка займалася рекламою та розповсюдженням дитячого порно на приблизно 230 веб-сайтах.

За матеріалами proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.