Новини світу. 2 грудня. Білорусь. Під час виступу кандидатів у президенти Білорусії відключаються кабельні канали.

Білоруський перший канал
ТБ блокує виступи опозиції

Під час виступу опозиційних кандидатів у президенти Білорусі Андрія Саннікова і Григорія Костусєва у місті Дзержинську відключили мовлення місцевих кабельних мереж, а відразу після закінчення виступів кандидатів трансляція відновилася в звичайному режимі.

«Вчора якраз перед початком виступів кандидатів у президенти раптово відключилася трансляція кабельного телебачення, – розповів житель Дзержинська Микола. – Зауважу, що електрика в будинках у цей час була, не транслювалися тільки телеканали. Щоб розібратися в ситуації, я почав дзвонити в «Дзержинські кабельні мережі», але там було постійно зайнято».

Повідомлення про відключення телемовлення надходили і раніше. Вибори президента в цьому році відрізняються від попередніх тим, що всі опозиціонери зареєстровані (знятий тільки один кандидат, швидше, з технічних причин) і отримали доступ в ефір державного телебачення.

Їх півгодинні виступи транслюються по робочих днях. 24 листопада кандидатам Віталію Римашевському і Миколіа Статкевичу винесено попередження про неприпустимість порушення законодавства, тому що вони через телебачення звернулися до громадян прийти на Жовтневу площу в Мінську, хоча збори там були заборонені. Центрвиборчком зробив їм на цьому тижні зауваження з цього приводу.

Джерело Газета

и

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.