Новини медицини. 18 грудня. Вчені з університету Рідінга, Великобританія, з’ясували, що бездітні пари споживають у середньому на 2 кілограми корисних для здоров’я овочів і фруктів більше, ніж батьки, що виховують дітей.

сніданок, сім'я діти
Бездітні пари харчуються краще

По всій видимості, присутність дітей в сім’ї призводить до зниження попиту на фрукти, овочі та м’ясо, оскільки батькам доводиться витрачати більше грошей на молоко, молочні продукти, сир, каші і картоплю, не кажучи про інші витрати, яких неможливо уникнути, маючи дітей.

Окрім іншого, дослідники підтвердили, що соціально економічний статус сім’ї значно впливає на харчування її членів. Безробітні, як і очікувалося, їдять менше фруктів, а різниця в доході у 10% поєднана зі зниженням попиту на овочі та фрукти до пів кілограма на два тижні. Сім’ї з високим рівнем доходів збільшують витрати на м’ясні продукти, а також на овочі та фрукти.

Хронічні захворювання, пов’язані з поганим харчуванням, стали справжньою проблемою сучасності, і в зв’язку з цим вчені закликають фахівців і законодавців приділяти більше уваги харчуванню в сім’ях з дітьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.