Новини України. 14 грудня. Київ. Журналіста видання “Кореспондент” Віталія Сича у понеділок затримав “Беркут”. Про це журналіст пише у своєму блозі на сайті “Кореспондента”.

"Беркут" затримав ще одного журналіста

“Затримали мене вчора ввечері міліціонери. На вулиці, прямо біля входу в офіс. Стояв я з колегою біля його машини у нас на парковці. Під’їхав джип “Беркута“. Вийшли три хлопці, попросили в нас документи під приводом того, що “може я кого-то в цей момент замовляю”, – розповів Сич.

“Оскільки я нічого не порушував, чинити опір я не став. Показав водійське посвідчення. І сказав, що журналіст, працюю прямо тут поруч. Якщо хочете, можемо зайти, буквально 50 метрів, покажу посвідчення”, – пише журналіст.

Заходити в офіс “беркутівці” не захотіли і обшукали журналіста.
“Зацікавили гроші в кишенях. Запитали, звідки, чому. Мої гроші, кажу. Їх таке пояснення не задовольнило. Чи не боїтеся гоп-стопу, запитали вони. За 14 років роботи журналістом це і був, власне, мій перший гоп-стоп”, – розповів Сич.

“Попросили відкрити машину, щоб обшукати і її. Тут ми заперечили, що без власяниці відкривати машину не варто. Власниця – моя сестра, вона працює у нас в компанії”, – уточнив журналіст.

Власниця спустилася, відкрила машину, “Беркут” и перевірив багажник і бардачок. Лише після цього журналіста відпустили.

Як відомо, у вівторок “Беркут” затримав телеведучого і журналіста “Української правди” Мустафу Найема.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.