Новини світу. 4 грудня. Верховний суд Австрії прийняв рішення про те, що російська мільярдерка Олена Батурина повинна виплатити 780 тисяч євро організаторам тенісного турніру в Кітцбюелі. Ці гроші Батурина обіцяла раніше передати як спонсорську допомогу, але не зробила цього.

Олена Батурина програла суд

Нагадаємо, в 2007 і 2008 роках для тенісного турніру в австрійському містечку Кітбюель, де у дружини екс-мера Москви Юрія Лужкова знаходиться декілька об’єктів нерухомості, Батурина обіцяла фінансову допомогу у розмірі 600 тисяч євро.

Однак ці гроші організаторам турніру не надійшли і залишилися на рахунках готелю Grand Tirolia, що належить російській мільярдерці. З літа 2009 року організатори турніру подали позов на Батурину і вже виграли його у двох інстанціях.

Зараз сума позову з урахуванням процентів склала 780 тисяч євро. Верховний суд Австрії визнав позов правомірним і зобов’язав Олену Батурину виплатити ці гроші. За словами адвоката Батуриної Еміліо Штока, він розчарований результатом справи, оскільки причина неплатежу була не в грошах, а в тому, що власні співробітники Батуриної обманювали її, коли вирішувалося питання з спонсорською допомогою організаторам тенісного турніру.

Нагадаємо, Олена Батурина під час правління свого чоловіка в Москві змогла заробити капітал у розмірі від 2 до 3 мільярдів доларів. За останні кілька років вона придбала кілька об’єктів дорогої нерухомості за кордоном. Зокрема, в Австрії мільярдерці належить вілла в Аурах, гольф-клуб у Айхенхейме і розкішний готель Grand Tirolia в містечку Кітцбюель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.