Новини України. 3 грудня. Київ. 12 грудня 2010 року міністр МНС Віктор Балога та Адміністратор Програми розвитку ООН пані Кларк здійснять робочу поїздку в Чорнобильську зону.

Генсек ООН відвідає Чорнобиль у квітні 2011 року

Про це повідомляє прес-служба МНС.

В рамках візиту будуть порушені питання, пов’язані зі співпрацею МНС та Програми розвитку ООН (ПРООН) у сфері захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та стратегією зменшення ризику надзвичайних ситуацій. Крім того, очікується, що сторони обговорять підготовку спільних заходів до 25 річниці аварії на ЧАЕС та візит Генерального Секретаря ООН в Україну 20-21 квітня 2011 року

Адміністратор Програми розвитку ООН пані Хелен Кларк відвідає Україну з 11 до 15 грудня. Це перший візит Адміністратора ПРООН, третьої за рангом посадової особи у системі Організації Об’єднаних Націй, в Україну, відзначають в МНС.

В ході візиту пані Кларк обговорить з українськими високопосадовцями пріоритетні напрямки співпраці між Організацією Об’єднаних Націй та Урядом України на шляху реалізації нагальних економічних та соціальних реформ, та досягнення Україною національних Цілей розвитку тисячоліття до 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.