Новини України. 24 грудня. Донецьк. Діаспора азербайджанців хоче зробити один з парків Донецька центром азербайджанської культури і центром розваг для дітей.

Посол Азербайджану в Україні

Про це на зустрічі з першим заступником голови Донецької облдержадміністрації Сергієм Дергуновим сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україну Ейнуллу Ядулли оглу Мадатлі.

“У нас великі плани – ми звернулися з проханням до міськвиконкому про те, щоб вони нам виділили один парк в місті Донецьк. Наближається Євро-2012 – і ми хочемо цим надати якусь допомогу. Ми розуміємо, що в бюджеті не достатньо коштів на все, і ми хочемо облагородити наданий нам парк, зробивши його центром азербайджанської культури, а також зробити його центром розваги для дітей”, – сказав він.

За словами Мадатлі, це і для Донецька було б добре і для них теж. При цьому він відзначив, що відносини треба розвивати не розмовами, а конкретними діями.

“Це прекрасна ідея, але компетенція міської ради. Безумовно, я виступлю з пропозицією до Олександра Лук’янченко. І ще я думаю, що розвиток співробітництва – воно не може бути однобоким, тобто тільки територія Донецька … Я впевнений, що азербайджанці живуть і на території області, я впевнений, що необхідні контакти і на рівні виконавчої влади”, – сказав Дергунов.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.