Новини України. 27 грудня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров упевнений, що Україні вдасться домовитися з Росією про перегляд газових угод.

Микола Азаров
Азаров думає, що цому вдасться переписати газові угоди з Росією

Про це він заявив сьогодні під час підсумкової прес-конференції.

Прем’єр-міністр підкреслив, що уряд тему перегляду газових угод з Росією не знімає з порядку денного своєї роботи, повідомляє департамент інформації і масових комунікацій Секретаріату Кабміну.

“Угоду виписано так, що Україна самостійно її розірвати не може. Значить, ми були приречені вести переговори з Росією на заздалегідь невигідних для нас умовах. Але будь-який відповідальний уряд повинен знаходити аргументи і можливості для вирішення цього питання через договірний процес”, – зазначив Микола Азаров.

Він також додав, що на даний момент аргументи України про необхідність перегляду правил газових відносин недостатньо переконливі для Росії.

“Поки ті аргументи, які знаходимо, з нашої точки зору переконливі, а з точки зору російської сторони недостатні”, – підкреслив прем’єр.

При цьому він упевнений, що рано чи пізно Україні вдасться переконати свого російського партнера переглянути газові угоди.

“Ми будемо шукати відповідні аргументи і знайдемо їх. Росія повинна усвідомити, що, незважаючи на те, що їй вдалося раніше за певних обставин отримати вигідний договір, це зовсім не означає, що можна тепер за нього триматися до закінчення його терміну”, – заявив Микола Азаров.

“Я впевнений і глибоко переконаний, що російське керівництво – мудре керівництво, дослідне, і рано чи пізно ми домовимося”, – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.