Новини світу. 29 грудня. Китай. На обслуговування службових автомобілів партійних і державних установ в Китаї щорічно витрачають від 150 млрд до 200 млрд юанів (від $22,5 млрд до $30 млрд).

Китай
Чиновницький автопарк обходиться Китаю у 30 мільярдів доларів

За даними видання, щороку витрати збільшуються більш ніж на 20%. У названу суму не входять витрати на утримання і обслуговування автомобілів медустанов, шкіл, держпідприємств, військового автотранспорту, а також автомобілів інших відомств.

Офіційним установам в Китаї належить більше 2 млн автомобілів. На ремонт та обслуговування кожного з них витрачають від 50 тис. до 100 тис. юанів на рік (від $7,5 тис. до $15 тис.), включаючи зарплату і премії водіям. При цьому, “коефіцієнт використання машин невисокий, непотрібні витрати великі”, пише газета “Чунцин ченьбао”.

Високу собівартість утримання службового автотранспорту пояснюють тим, що автомобілі широко використовують в особистих цілях.

ЦК КПК має намір розглянути питання про використання службового автотранспорту розглянуть у контексті визначення ступеня чесності та непідкупності китайських чиновників.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.