Новини світу. 11 грудня. Польща. Брат загиблого Президента Польщі і лідер опозиційної партії “Право і справедливість” Ярослав Качинський вважає, що диспетчери Смоленського аеродрому подавали пілотам літака Президента, який розбився в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня, неправильні дані.

Ярослав Качинський
Ярослав Качинський вважає, що смерть брата не випадковість

“Для мене одне абсолютно очевидно: диспетчери Смоленського аеродрому інформували пілотів літака про те, що він був на правильному шляху, а насправді це було не так, це я знаю точно”, – сказав він.

Качинський підкреслив, що про це зокрема свідчить стенограма розмов з кабіни пілотів, яка була зроблена на основі записів однієї з “чорних ящиків” Ту-154.

На думку політика, навряд чи подання неправильних даних могла бути результатом лише халатності диспетчерів або несправного обладнання аеродрому. Таким чином, Качинський не виключає організацію катастрофи літака.

“З самого початку я був переконаний, що це трагічний збіг обставин, але зараз маю все менше підстав, щоб у це вірити”, – підкреслив він і додав, що диспетчери, згідно військовими процедурами, взагалі не повинні були дозволяти посадку літаку в таких складних погодних умовах.

До того ж, за даними політика, з приводу дозволу посадки для польського літака диспетчери консультувалися з кимось у Москві.

Нагадаємо, що польський Ту-154 з керівництвом країни розбився при заході на посадку на аеродром “Смоленськ-Північний” 10 квітня.

Джерело Комсомольська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.